خانه / پاور بانک شیائومی / پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

پاوربانک Mi 16،000mAh Mi Power شباهت های زیادی به خواهر و برادرهای کوچکتر خود دارد ، از جمله شباهت ها به یک پوشش فلزی آنودایز شده که از آلیاژ آلومینیوم توسط CNC ساخته شده است. در دو طرف بدنه خمیدگی هایی وجود دارد برای سهولت در جابه جایی ، یک دکمه پاور برای اطلاع از اندازه باتری که با چراغ های نشانگر نشان داده می شود ، پورت های ورودی و خروجی بدون مارک همه در یک صفحه پلاستیکی سفید برای یک ظاهر تمیز به تفکیک گروه بندی شده اند.

 

طراحی بدنه mi power bank 16000mah

گفتن اینکه شرکت شیائومی طراحی را بهبود بخشیده است نیز دقیقاً درست نیست. با بررسی های دقیقتر ، متوجه می شوید که فقط در لبه های بالا و پایین حاشیه فقط کمی گرد شده است ، به این معنی که اکنون آنها مانند لبه های دو پاور دیگر تیز نیستند.

باتری بزرگتر 16000 میلی آمپری از مارک های معتبر مانند ال جی و پاناسونیک گرفته شده است . ابعاد این پاوربانک در ارتفاع 145 میلی متر ، با عرض 60.4 میلی متر و ضخامت 22 میلی متر باریکتر از خواهر و برادر خود می باشد همچنین با وزن 350 گرم از آنها سنگینتر می باشد.

طراحی بدنه mi power bank 16000mah

 

خروجی USB دوگانه

علاوه بر ظرفیت بالا ، پاوربانک Mi 16،000mAh Mi نیز دارای دو خروجی شارژ USB می باشد ، بنابراین دیگر کاربران شکایتی از تعداد خروجی کم نخواهند داشت و به نیاز آنها پاسخ داده شده است. هر دو پورت از یک جریان خروجی 2.1A پشتیبانی می کنند ، اما در میزان ترکیبی ، استفاده از هر دو پورت به مجموع 3.6A و بیش از 5.1 ولت به کاربر خروجی می دهد. این بدان معناست که اگر شما فقط می خواهید یک دستگاه را به پاوربانک متصل کنید ، هر یک از پورت ها قادر به شارژ 2.1A هستند. اما در صورتی که از هر دو پورت استفاده شود، شما نتیجه کل 4.2A را دریافت نمی کنید. در عوض ، محدود به 3.6A می شوید یعنی به هر پورت 1.8A شدت جریان می رسد.

خروجی USB دوگانه

 

مشخصات درست شیائومی

سوالی پیش می آید آیا شیائومی در دادن اطلاعات محصول صداقت دارد؟ بله آیا درگاه ها خروجی مطابق ادعاها کار می کنند؟ بله

در آزمایش ها و بررسی های ما، هنگامی که به طور مستقل از هر پورت استفاده کردیم ، متوجه شدیم هر پورت به خوبی قادر به ایجاد جریان خروجی 2.1A بوده است. در حقیقت ، آنها در بسیاری از مواقع بالاتر از 2.1A شدت جریان داشته اند. و زمانی که هر دو درگاه استفاده می شد ، معمولاً نرخ ترکیبی در حدود 3.7 تا 3.8A خروجی شدت جریان داشتیم. حتی تا بار 4A ، هم کار می کرد پس نتیجه می گیریم شیائومی در اطلاعات محصولات خود واقعیت را در دفترچه های راهنما می نویسد.

همچنین ما در بررسی ها به عمل آمده در برند های دیگر متوجه شدیم  پاور بانکهای قدرتمند با دو خروجی USB که گرانتر هم هستند خروجی با نرخ 2.1A و1A را به سختی شارژ می دهند همچنین نمی توانند برای اتصال دو پورت یک نرخ ترکیبی 3.1A خروجی بدهند. اما پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت همان طور که در چند سطر قبل عنوان کردیم می تواند به بهترین نحو این خروجی ها را داشته باشد.

مشخصات درست شیائومی

 

ظرفیت پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

همچنین متوجه شده ایم که شیائومی برای اولین بار ظرفیت خروجی معمولی بیش از 1آمپر و 5 ولت را برای این پاوربانک ذکر کرده است.

ظرفیت پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

 

نرخ شارژ دهی پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰

برای آگاهی از مقدار کمی و کیفی نرخ شارژ این پاور بانک باید بگوییم که ظرفیت 16000 میلی آمپر ساعت در 3.75 ولت می باشد که با کمک مدار هوشمند داخلی پاور بانک این اعداد بیشتر و کمتر می شود به همین دلیل نرخ شارژ دهی بیشتر می شود برای مثال ظرفیت پاور بانک را باید در حدود 11765mAh در نظر بگیریم و سپس مشخص شدن بازده تبدیل 90 تا 93% که شیائومی ادعا کرده است بیشتر مربوط به برد هوشمند مدار داخلی است.

مواردی که در بالا عنوان شد به این دلیل بود که شیائومی می گوید این پاور بانک قادر است به جای 5 بار شارژ گوشی Redmi Note 4G  با ظرفیت باتری 3،100 میلی آمپر ساعتی می تواند 3.5 بار (10850 = 3.5 × 3.100) شارژ کند و تعداد کم شارژ مجدد به این دلیل است که 16،000mAh تقسیم بر مقداری از توان شارژ به علت افزایش سرعت شارژ می شود.

نرخ شارژ دهی پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰

 

نرخ شارژ گیری پاور بانک

پاوربانك Mi 16،000mAh Mi برای شارژ مجدد سلولهای خود نیاز به یک آداپتور شارژر میکرو USB قدرتمند با ورودی 2A دارد که البته شیائومی برای کم کردن قیمت تمام شده محصول اقدام به حذف آداپتور شارژر کرده است.

برای شارژ پاوربانک با استفاده از آداپتور 2 آمپر 5 ولت نیاز به 9 ساعت وقت برای شارژ کامل است ، اگر از آداپتور 1.5 آمپر 5 ولت استفاده کنید باید 14.5 ساعت به شارژ متصل باشد. با ورودی 2 آمپر 5 ولت ، شارژ مجدد پاوربانک خیلی طول نمی کشد.

نرخ شارژ گیری پاور بانک

 

چیپست محافظت در سطح جهانی

پاوربانک Mi 16،000mAh Mi Mi دارای نه لایه مدار حفاظتی است. به طور خلاصه برای محافظت در برابر ولتاژ بیش از حد در ورودی و خروجی ، جریان بیش از حد در ورودی و خروجی، جلوگیری اتصال کوتاه ، هچنین از شارژ بیش از حد یا تخلیه شارژ و یا افزایش دما جلو گیری می کند. علاوه بر این و در صورت تشخیص شارژ نادرست قادر به توقف شارژ است. صادقانه بگوییم ، چنین مکانیسم های ایمنی در تمام پاور بانک ها متداول است ، اما دلیل برجسته بودن شیائومی در محصولات خود این است که از تراشه های کنترل شارژ که از یک شرکت بزرگ طراحی و ساخت نیمه هادی جهانی که در تگزاس آمریکا است استفاده می کند به همین دلیل این مدارها به خوبی کار می کنند.

چیپست محافظت در سطح جهانی

 

تعداد و نوع باتری پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر

پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی که ما آزمایش کردیم در واقع از باتری های شرکت  LG استفاده می کند. به طور معمول از پنج باتری LGABE11865 که هر یک از باتری ها ظرفیت 3،200mAh را دارد استفاده می کند.

همان طور که در قبل اشاره کردیم در مدار تراشه ای قرار گرفته است که وظیفه آن نظارت بر ولتاژ خروجی خط داده پورت های USB است ، به منظور شناسایی سیگنال های صحیح شارژ برای دستگاه های مختلف به همین دلیل پاوربانک قادر است سطح خروجی خود را تنظیم کرده و به انواع گوشی های هوشمند و تبلت بدون آسیب رسانی به مدار و باتری شارژ کند. به هر حال ، این کنترلر در واقع همان TPS2514 است که در سایر پاوربانک های شیائومی مشاهده می شود .

 

پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر

 

نتیجه

اگر به دنبال یک پاور بانک هستید که بتواند دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کند ، جواب مثبت است. زیرا این پاور بانک از نظر طراحی بسیار موفق بوده است و از اجزای بسیار خوبی در آن استفاده شده است و  می تواند به کاربر شارژ سریع در صورت استفاده از هر دو پورت را دهد و شارژ مجدد را نیز دوباره ارائه می دهد. مطمئناً با داشتن قطعات بهتر و طراحی فنی بهتر راندمان بالاتری را ارائه می دهد.

پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰

فروش پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

برای خرید اینترنتی این گوشی از هر جای کشور می توانید مشخصات مورد نظر اهم از رنگ، تعداد، مشخصات سخت افزاری، گارانتی با فاکتور رسمی را از طریق کانال های ارتباطی مانند تلفن تماس، واتساپ، تلگرام یا ایمیل سفارش دهید یا با صورت حضوری اقدام به سفارش دهید.

فروش گوشی پاور بانک شیائومی ظرفیت ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت

جهت خرید و فروش عمده این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خلیل ناصری نسب
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09920203969
whatsapp-logo-png-22 واتساپ: xiaomimarketing@
مشاور فروش: رضا الهی
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09105739499
social-56-512 کانال تلگرام: xiaomimarketing@
whatsapp-logo-png-22 واتساپ: xiaomimarketing@
instagram-logo-icon اینستاگرام: xiaomimarketing@
email icon پست الکترونیکی: xiaomimarketingg@gmail.com

حتما ببینید

پاوربانک ۲۰۰۰۰ نسخه ۳ شیائومی

فروش عمده پاوربانک ۲۰۰۰۰ نسخه ۳ شیائومی با بهترین قیمت

جدید ترین پاور بانک کمپانی شیائومی با نام Xiaomi Mi Powerbanke 3 pro که به تازگی پا به عرصه رقابت گذاشته است و همینطور با ورود به ایران بسیار طرفداران

کانال تلگرام